20-05-2014

Вперше в Україні у Києві в рамках конференції «Нові технології ГІС та ДЗЗ в Україні » був проведений форум присвячений питанням використання  ГІС та ДЗЗ технологій для сільського господарства.

По материалам: http://www.tvis.com.ua
28-04-2014

Що можуть новітні технології дати аграріям, розповідали і показували 24 квітня в Києві на семінарі «Космічні технології для агробізнесу». Організаторами заходу виступили компанія «TВІС», компанії «Klever Systems» та «Седна-Агро».

По материалам: http://www.agroprofi.com.ua
3-02-2014

Уважаемые коллеги, приглашаем вас принять участие в форуме "Новые технологии ГИС и ДЗЗ" в Украине. Впервые в рамках этого ежегодного бизнес-форума проводится семинар "Космические технологии для агробизнеса".

По материалам: http://www.kleversolutions.com.ua
6-11-2013

23 октября 2013 года представители компании Astrium Geo-Information Services посетили Украину и провели ряд встреч. В Государственном космическом агентстве Украины были проведены взаимные презентации.

По материалам: http://www.kleversolutions.com.ua
1-07-2013

5 червня в Києві в готелі «Братислава»відбувся третій міжнародний щорічний бізнес-форум «День ERDAS/INTERGRAPH в Україні». Форум відвідало близько 200 представників різноманітних організацій, які у своїй роботі використовують геопросторові дані.

По материалам: http://www.kleversys.com.ua